Ako zdravo RISKOVAŤ, prekonávať svoj STRACH alebo nepreceňovať svoje SCHOPNOSTI (nezraniť sa)? Chceš sa naučiť krásne akrobatické ZRUČNOSTI, ktoré si vyžadujú disciplínu a vnútornú MOTIVÁCIU? Príď objaviť to, čoho si schopný /-á a zažiť svoju pohybovú SLOBODU v našich pohybových programoch PARKOUR a FREERUN. Tie sú určené pre mládež aj dospelých od 15 rokov. Objednaj si KURZ alebo rezervuj miesto na kreditovom tréningu v Nitre v Bratislave, Košiciach a Poprade. Pre koho je parkour a freerun určený? Pre každého, kto má chuť rozvíjať svoje pohybové schopnosti a má motiváciu a chuť naučiť sa tie najkrajšie, ale zároveň najťažšie akrobatické prvky.

Parkour & Freerun tréningy & kurzy

Parkour Tréningy

Kreditové programy

Sú určené pre študentov, ktorí spĺňajú požadovaný vek (NR 13+, BA 15+) majú náročný program počas týždňa a vyžadujú flexibilitu. Rozvrh a tréningy si vedia upraviť na mieru. Jednoducho si vytvoria účet, dobijú kredity a rezervujú tréning v deň, kedy im to najviac vyhovuje. Z tréningu sa vedia odhlásiť ešte 12h pred jeho začatím (kredity budú pripísane späť na účet).

Parkour kids

(vek 8-12 rokov)


Kurzový tréning vhodný pre najmladších začiatočníkov postavený na základe APF 1.0. Kurz zabezpečí, že skupina bude homogénna a uzavretá a študenti budú spoločne napredovať. Na tréningu trénujeme základné pohybové schopnosti a postupne prechádzame na akrobatické prvky.

Registrovať si účet

Registruj sa a príď na svoj prvý tréning už dnes!

Registrovať sa

Ako sa pridáš do našej SVORKY, tvoj život už nikdy nebude taký, ako pred tým. V nasledovných médiách si preštuduj rôzne myšlienky, FILOZOFIU a informácie, ktoré zmenia tvoj pohľad na svet, tvoj život a veríme, že aj vďaka nim sa staneš UŽITOČNÝM členom nie len našej komunity, ale aj užitočným človekom pre tento SVET.

sa do našej svorky

na mediálnych sieťach

PARKOUR TRÉNING I (NR 13+)(BA 15+)

Kreditový program vhodný pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov. Tento tréning je vedený trénerom.

OPENGYM (NR 13+)(BA 15+)

Kreditový program vhodný pre mierne pokročilých študentov, ktorí majú základy a vedia presne, čo budú na tréningu trénovať. Tento tréning vedie tréner len z časti, inak dohliada na poriadok v telocvični. Odporúčame len ako doplnkový program k tréningu PARKOUR TRÉNING I.

Kreditový program pre pokročilých študentov. Na tomto tréningu sa trénujú tie najťažšie akrobatické prvky.

PARKOUR TRÉNING II (NR 13+)


Registrovať si účet

Čo iné ešte ponúkame?

Iné služby

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre mierne pokročilých). Patria sem všetci, ktorí už zvládli silové a akrobatické základy. Trénujeme už pokročilé silové a akrobatické prvky, ako stojka na rukách, premety, saltá.

Registrovať si účet

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre pokročilých). Na tomto tréningu trénujeme najťažšie akrobatické prvky, ako sú vruty, variácie sált a náročné parkourové preskoky. Študenti tejto skupiny sú schopní súťažiť v disciplínach parkour a freerun, skákať na mäkkom aj tvrdom povrchu.

PARKOUR PRO (8+)

PARKOUR ELITE (8+)

SUPERKIDS (4-7 rokov)

Určené pre najmenšie deti do 7 rokov. Hráme sa, učíme sa hýbať zábavnou formou. Pomocou základných lokomócií a cvičení deti učíme ako si osvojiť zdravé pohybové návyky. Trénujeme základné gymnastické a akrobatické pohyby ako sú stojka na hlave, mostíky, kotúle, visenie na kruhoch či hrazdách a veľa ďalšieho. Zároveň deti vedieme k pozornosti a disciplíne.

PARKOUR BASIC (8+)

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre začiatočníkov). Systematickým tréningom učíme deti základné silové a akrobatické prvky. Po polroku poctivého snaženia a dochádzky je dieťa schopné postúpiť do pokročilejšej skupiny. Našich študentov učíme správnemu rozcvičeniu, strečingu, disciplíne a pozornosti. Vedieme ich aj k cvičeniu a pohybu mimo tréningov.

Parkour kurzy