Read our blog to learn more about Coderstrust

READ OUR BLOG

Hey Rehan, we have created with CodersTrust the largest on-demand workforce in Bangladesh. Most of our students earn...

Опубликовано Rehan Allahwala 13 декабря 2017 г.

Ako cez hru a pohybový ZÁŽITOK budovať v deťoch ZVYK hýbať sa po celý zvyšok ŽIVOTA? Aké pohyby pomáhajú budovať robustný pohybový ZÁKLAD, ktorý je vhodný pre akýkoľvek budúci šport? Ako deti cez HRU motivovať k pohybu? Naše detské pohybové prípravky, zamerané na PARKOUR a FREERUN sú presne tie, ktoré vo vašich deťoch budú rozvíjať zdravý NÁVYK hýbať sa a pritom zažívať radosť z POHYBU. Vyberte si niektorý z našich aktuálnych PROGRAMOV pre deti od 4 do 15 rokov, ktoré ponúkame v Bratislave, Nitre, Košiciach a Poprade. Pre vás rodičov PONÚKAME možnosť v tom istom čase trénovať vo vedľajšej miestnosti s kvalitným trénerom a využiť tak čas čakania plnohodnotnejšie. Tešíme sa na vás aj vaše deti.

Detské tréningy & kurzy

Určené pre najmenšie deti do 7 rokov. Hráme sa, učíme sa hýbať zábavnou formou. Pomocou základných lokomócií a cvičení deti učíme ako si osvojiť zdravé pohybové návyky. Trénujeme základné gymnastické a akrobatické pohyby ako sú stojka na hlave, mostíky, kotúle, visenie na kruhoch či hrazdách a veľa ďalšieho. Zároveň deti vedieme k pozornosti a disciplíne.

Detský parkour

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre mierne pokročilých). Patria sem všetci, ktorí už zvládli silové a akrobatické základy. Trénujeme už pokročilé silové a akrobatické prvky, ako stojka na rukách, premety, saltá.

Ako cez hru a pohybový ZÁŽITOK budovať v deťoch ZVYK hýbať sa po celý zvyšok ŽIVOTA? Aké pohyby pomáhajú budovať robustný pohybový ZÁKLAD, ktorý je vhodný pre akýkoľvek budúci šport? Ako deti cez HRU motivovať k pohybu? Naše detské pohybové prípravky, zamerané na PARKOUR a FREERUN sú presne tie, ktoré vo vašich deťoch budú rozvíjať zdravý NÁVYK hýbať sa a pritom zažívať radosť z POHYBU. Vyberte si niektorý z našich aktuálnych PROGRAMOV pre deti od 4 do 15 rokov, ktoré ponúkame v Nitre aj Bratislave. Pre vás rodičov PONÚKAME možnosť v tom istom čase trénovať vo vedľajšej miestnosti s kvalitným trénerom a využiť tak čas čakania plnohodnotnejšie. Tešíme sa na vás aj vaše deti.

Aktuálne kurzy ktoré prebiehajú počas roka:

Registrovať si účet

Registruj sa a príď na svoj prvý tréning už dnes!

Registrovať sa

Ako sa pridáš do našej SVORKY, tvoj život už nikdy nebude taký, ako pred tým. V nasledovných médiách si preštuduj rôzne myšlienky, FILOZOFIU a informácie, ktoré zmenia tvoj pohľad na svet, tvoj život a veríme, že aj vďaka nim sa staneš UŽITOČNÝM členom nie len našej komunity, ale aj užitočným človekom pre tento SVET.

sa do našej svorky

na mediálnych sieťach

Detské tréningy sú vedené výlučne formou polročného kurzu. Kurz je vynikajúca forma, vďaka ktorej môžeme s našimi študentmi pracovať systematicky v rámci určitého obdobia. Naučia sa takto oveľa viac, ako keby chodili na tréningy nepravidelne. Ako ďalšiu pozitívnu vec určite môžeme spomenúť to, že deti nadviažu v kurze nové priateľstvá a nájdu si nových kamarátov. Stačí sa registrovať v našom systéme a vybrať si s pomedzi našich pohybových kurzov podľa úrovne a veku.

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre začiatočníkov). Systematickým tréningom učíme deti základné silové a akrobatické prvky. Po polroku poctivého snaženia a dochádzky je dieťa schopné postúpiť do pokročilejšej skupiny. Našich študentov učíme správnemu rozcvičeniu, strečingu, disciplíne a pozornosti. Vedieme ich aj k cvičeniu a pohybu mimo tréningov.

Určené pre staršie deti, ktoré sa chcú učiť parkour a freerun (skupina pre pokročilých). Na tomto tréningu trénujeme najťažšie akrobatické prvky, ako sú vruty, variácie sált a náročné parkourové preskoky. Študenti tejto skupiny sú schopní súťažiť v disciplínach parkour a freerun, skákať na mäkkom aj tvrdom povrchu.

SUPERKIDS (4-7 rokov)

PARKOUR BASIC (8+)

PARKOUR PRO (8+)

PARKOUR ELITE (8+)

Čo iné ešte ponúkame?

Iné služby